Sponsorlu Bağlantı

Çaldıkları 30 Bin Liralık Sigaraları İçerken Yakalandılar

Bir markete giren hırsızlar, 30 bin liralık sigarayı çalıp kaçtı.

Geçen gün meydana gelen olayda dört kişilik çete, geç saatlere kadar çalışan marketin kapanmasını bekledi. Sokağın köşesinde bir arkadaşlarını da erketeye yatıran çete elemanları market sahibi gider gitmez işe koyuldu. Kısa sürede kepenkleri kesip, kilidi açmayı başaran çete elemanları bu arada kendilerini çeken marketin güvenlik kameralarını fark edince sırıtıp poz vermeyi de ihmal etmediler.

Komik ve matrak halleriyle markete giren çete elemanları direk olarak sigaraların olduğu bölüme yöneldiler. Hemen bir paket sigarayı açıp yakan bir çete üyesi, arkadaşlarına da ikram etmeyi unutmadı. Kameraların karşısında sigaralarını içen çete üyeleri kameraya dönüp “çay yok mu” anlamında işaret yapmayı da ihmal etmediler. Oh bir de çay olsa ne keyif yaparlardı bee… Neyse biz yazımıza dönelim. Bu arada sesleri duyan mahalle sakinleri hemen jandarma, polis, özel harekat ve bütün orduyu aradılar.

Sponsorlu Bağlantı

Tamam tamam abarttım, mahalle sakinleri sadece jandarmayı aradılar. Markette bulunan 30 bin liralık sigarayı yanlarında getirdikleri BİM ve A101 poşetlerine dolduran hırsızlar, çok fazla poşet getirdikleri için ellerinde fazla boş poşet kaldı. Kalan boş BİM ve A101 poşetlerini kullanması için markette bıraktılar. İki gün önce de ilçede BİM ve A101 şubelerinde poşetlerin neden çalındığı anlaşılmış oldu. Bu salaklar BİM ve A101′ e girip sadece poşet mi çaldılar, sigaraları neden almadılar, merak konusu.

Tavsiye Yazı
Türkiye’de Meydana Gelen En Komik ve En İlginç Haberler

Sponsorlu Bağlantı

Jandarma ekipleri kaçan çete elemanlarını kovalamaya başladılar. Kaçarken arkalarına dönüp jandarma ekiplerine “nanik” işareti yapan hırsızlar, gecenin karanlığından yararlanıp izlerini kaybettirmeyi başardılar. Bütün gece boyunca hırsızları arayan jandarma ekipleri, yorgun ve uykusuz bir şekilde karakola döndüklerinde bir jandarma eri isyandaydı. “Uleeen, şafak doğan güneş diyorum, bu olay nereden çıktı bee…” diye bağırıyordu.

Sponsorlu Bağlantı

Aramalar Sabaha Kadar Devam Etti

Jandarma ekiplerini ve ilçenin bütün aynasızlarını peşlerinden koşturan çete elemanları, çaldıkları sigaraları içip, çay keyfi yaptıkları çete evinde sabaha kadar saklandılar. Sabaha karşı jandarma ekiplerini karşılarında gören çete elemanları; “Komutanım beş dakika bekleseniz de son bir sigara daha içsek olur mu?” diye komutandan izin istediler. Yakaladıkları çete üyelerini kelepçeleyen jandarma komutanı sorgu için karakolun yolunu tutmuştu. Sorguları sırasında jandarmanın kendilerini nasıl bulduklarını merak eden çete üyeleri gerçeği orada öğrendiler. Soygundan sonra saklanacakları eve girerken kendilerini gören komşuları “Bizi de görün bakalım, bir dal sigarada bize verin” demiş, ama onlar bir dal sigara bile vermemişlerdi. Buna içerlenen komşuları da onları jandarmaya ihbar etmişti.

Dikkat : Bu makalenin gerçekle hiçbir ilgisi yoktur. Yerler, kişiler ve kurumların gerçekle bir ilgisi yoktur. Komik bir yazı olması için kurgulanmıştır.

Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!