Sponsorlu Bağlantı

En Komik Deli Fıkraları

DELİ MEKTUBU

Delinin biri bir gün eline kağıt kalem almış, bir şeyler yazıyormuş. Yoldan geçen bir adam sormuş: “Hayrola, mektup mu yazıyorsun?” demiş. Deli de: “Evet” cevabını vermiş. Adam: “Kime yazıyorsun?” diye sormuş. Deli: “Kendime yazıyorum!” demiş. Adam da gülerek sormuş: “Peki oku bakalım ne yazdın kendine?” Deli de demiş ki: “Nasıl okuyayım, postacı daha getirmedi ki!

DELİ MİSİN?

Deli adamın biri bir gün balkondan aşağı olta sarkıtmış yoldan geçen biriyse adama sormuş: “Kaç balık tuttun” demiş. Deli ise adama: “Deli misin be adam burada balık ne arar”

Sponsorlu Bağlantı

DUVAR YOK Kİ

Bir gün tımarhanede iki deli konuşuyormuş. Biri demiş ki; “Git şu arka tarafa bak, duvar yüksekse altını kazıp kaçarız. Eğer duvar alçaksa üstünden atlarız” demiş. Deli gidip arka tarafa bakmış. Koşa koşa gelmiş. “Sanırım biz buradan kaçamıyacağız.” “Niye kaçamayacağız?” “Çünkü arkada duvar yok”

Sponsorlu Bağlantı

Önce Kaçanlar

Akıl hastanesinden iki deliyi salıvereceklermiş. Doktorlar kendi aralarında; “Şunlara son bir test yapalım da görelim, akılları başlarına gelmiş mi?” Bunun üzerine iki deliyi bir masa etrafına çağırmışlar. Masanın üzerine bir kavanoz dolusu siyah zeytin, bir kavanoz dolusu da canlı hamam böceği dökmüşler ve, “Buyrun beyler, yiyebilirsiniz” demişler. Delilerden bir tanesi hemen zeytinlere saldırmış, öteki deli araya girmiş ve, “önce kaçanları yiyelim, öbürleri nasıl olsa duruyor.”

Sponsorlu Bağlantı

SÜPER BENZİN

İki deli, yolda giderken bir direksiyon bulunca çok sevindiler. O sevinçle “saatte 160’la” uzunca bir süre yol aldıktan sonra benzincinin önünde durdular. “Arabayı süren”: “On bin liralık” dedi. Süper olsun. Benzinci ikisini de tepeden tırnağa süzdükten sonra: “Gidin işinize be, sizin civatalarınız gevşek!” diye bağırdı. İkincisi, “Arabayı kullanana” döndü: “Gördün mü! Araba masraf çıkarmaya başladı bile!

Sponsorlu Bağlantı
Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!