Sponsorlu Bağlantı

Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler

Aşk, dünyanın en güzel duygusudur. Uğrunda şiirler, romanlar yazılır, şarkılar türküler bestelenir. Uğrunda savaşlar yapılır, kaleler fethedilir. Peki aşk nedir, aşk belirtileri nelerdir, eşinizin size aşık olduğunu belli eden işaretler nelerdir? Elbette ki herkesin aşk tanımı farklıdır. Aşk onunla bir ömür olmaktır, elini sıkı sıkı tutmak, gözlerinin içine bakıp okyanuslara dalmaktır. Aşk bir insana, “Al bu benim kalbim, biraz mutlu et sonra yerle bir edersin” demektir. Aşk birisi için dünyadaki bütün herkesten vazgeçmek ve bundan zerre kadar pişman olmamaktır.

Bu güzel duyguyu, aşkı anlatmaya ne kelimeler yeter ne de mürekkep dayanır. Asıl mesele eşinizin size aşık olduğunu nasıl anlarsın? Bir kadının veya erkeğin size aşık olduğunu belli eden işaretler nelerdir? Aşkın bir insanı fiziksel ve ruhsal olarak etkileyecek bazı belirtileri bulunur. Bu yazımızda eşinizin size aşık olduğunu belli eden işaretler nelerdir sorusuna cevap arayacağız. Bunları gözlemleyerek bir insanın size aşık olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantı

Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler

1- Tavsiyelerinizi dinlerler ve önem verirler. Fakat bir soru sorduğunuzda hemen cevap vermezler. Kısa bir süre sessiz kalırlar. Cümleleri özenle seçer, sevgisini en iyi anlatan kelimeleri kullanırlar. Bazen mantıklı düşünemezler. Fakat bu size karşı mahçup olmak istemedikleri içindir.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler 
2- Sizinle birlikte olmaktan mutlu olurlar. Gözü sizden başkasını görmez. Size baktığında, gözlerini gözlerinize sabitler, çünkü o an onun için zaman durmuştur. Oturup bütün gün sizi islese hiç sıkılmaz, zamanın nasıl geçtiğinin farkına bile varmazlar. Hatta zaman dursa bile umursamazlar. İşte aşk budur. Sizinle zaman geçirmek için çaba harcamaktır aşk.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler 
3- Telefon şifrelerini sizden saklamazlar. Parola ve parmak izi gibi tüm koruma araçlarını sizinle paylaşır, hatta sosyal medya hesaplarına bile girmenize kızmazlar. Aslında hepimizin mahremiyet hakkı vardır. Fakat eşiniz sizinle beraberken doğal olarak davranıyorsa ve niyetinizde güven ve samimiyet varsa bu gerçek aşktan başka bir şey değildir zaten.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler
4- Sizin için alışkanlıklarını bile değiştirir. Atalarımız can çıkar huy çıkmaz derler fakat eşiniz sizin için alışkanlıklarını bile değiştiriyorsa işte gerçek aşk budur. Eski alışkanlıklar zor değişir bunu biliyoruz. Saygılı ve seviyeli bir ilişkinin devam edebilmesi için kimsenin kişiliğinin tamamen değiştirmesini beklememesi gerektiğini de biliyoruz. Diyelim ki eşiniz erkenden yatmayı seviyor, siz de tam bir gece kuşusunuz. Gece yarısına kadar koltuğa uzanıp televizyon izlemek sizin için bir alışkanlık haline gelmiş. Eğer erken yatmayı seven eşiniz bazı geceler uykusundan fedakarlık edip sizinle gece yarısına kadar televizyon izlemeyi tercih ediyorsa, sizin için alışkanlıklarını bile değiştiriyor demektir. Sizde bunu romantizme çevirmeli, bazı sarılma anlarını beraber yaşamalısınız.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler

Sponsorlu Bağlantı

5- En çok ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olurlar. Hayat hep güllük gülistanlık olmuyor elbette. Bazen kötü günlerimiz, sıkıntılı zamanlarımız olabiliyor. Örneğin hastalık beklenmedik bir durumdur ve herhangi birimize uğrayabilir. Bu zor zamanlarda desteğini ve sevgisini sizden esirgemeyin bir eşiniz varsa çok şanslısınız demektir. O sizi seviyor demektir.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler 
6- Araya uzun zaman girse bile sizi düşünür, sürekli ararlar. Eşiniz ile iş icabı bir iki gün ayrı kaldığınızı düşünün. Bu kısa ayrılık bile seven birisi için çok uzun gelir. Sizi aramadan sormadan duramaz. Sizi sürekli arar veya mesaj atar. Bu durum sizi kesinlikle sıkmamalıdır. Aksine sizi özleyen ve seven bir eşiniz olduğu için mutlu olmalısınız. Seven sevdiğini arar sonuçta.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler 

Sponsorlu Bağlantı

7- Her şeyiniz ile ilgilenir, sizin adınıza karar bile vermek isterler. Bu durum bazı kişiler için sıkıcı olabilir fakat eşiniz sizi seviyor ve yanlış bir karar vermenizi istemiyor demektir. Aslında çok şanslısınız, sizi seven ve sizi düşünen bir eşiniz var. Atalarımız ne demiş; “Bir elin nesi var, iki elin sesi var.”
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler
8- Sizin için küçük sürprizler yaparlar. Büyük yıl dönümleri ve kutlamalarda büyük jestler ve hediyeler normal bir şeydir. Önemli olan beklenmedik anlarda yapılan küçük sürprizlerdir. Sabah kalktığınızda banyonuzdaki aynanızda oluşan buğulanmaya çizilmiş bir kalp, kahvaltı masanızdaki bir adet gül bile, “Seni seviyorum ve bunu her an bilmeni istiyorum” demektir.
Eşinizin Size Aşık Olduğunu Belli Eden İşaretler 

Sponsorlu Bağlantı

9- Yanınızdayken sizi dinler ve düşüncelerinize önem verir. İster dini inanış, ister politik bir konu, isterse genel bir konu olsun eğer eşiniz sizi gerçekten siz olduğunuz için seviyorsa sizi dinler ve düşüncelerinize saygı gösterir. Elbette aranızda ufak tefek görüş ayrılıkları olacaktır. Önemli olan görüşlerinize karşılıklı olarak önem verdiğinizi hissettirmektir. Aşk, sevgi bu olsa gerek.
aşkın belirtileri 
10- Partnerinizin veya eşinizin size aşık olduğunu belli eden işaretler sayfalarca uzayabilir. Fakat en önemlisi her fırsatta size, “Seni seviyorum” diyen ve bunu söylerken de gözlerinin içi gülen bir eşiniz varsa onun kıymetini bilin.
Mutlu ve Huzurlu Bir Yaşam İçin 25 Etkili Yöntem 

Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!