Sponsorlu bağlantılar

Güzellik ile ilgili Sırlar İsminizde Gizli. Rakamları Dili.

İsminizdeki her harfin bir karşılığı var. İsminizi bir kağıda yazarak, aşağıdaki tablodan her harfe karşılık gelen sayıyı bulun ve bu sayıları toplayın. Eğer iki haneli bir sayı elde ederseniz, rakamları tekrar toplayarak tek haneli bir sonuca ulaşın.
1 – (AHÖY)
2 – (BIPZ)
3 – (CİR)
4 – (ÇJS)
5 – (DKŞ)
6 – (ELT)
7 – (FMU)
8 – (GNÜ)
9 – (OV)

Güzellik ile ilgili Sırlar İsminizde Gizliİsminizdeki her harfin bir karşılığı var. İsminizi bir kağıda yazarak, yukarıdaki tablodan her harfe karşılık gelen sayıyı bulun ve bu sayıları toplayın. Eğer iki haneli bir sayı elde ederseniz, rakamları tekrar toplayarak tek haneli bir sonuca ulaşın. 
Örneğin; Z E H R A 2+6+1+3+1 =13 >>>>> 1+3=4 İşte bu sizin güzellik sırrınızın sayısı! Aşağıdan sayınızı bulup yorumları okuyabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar

Rakamları Dili

(1) Gururlu ve Hırslı güzellik ve sağlık sizde adeta bir takıntı halinde. Zaman zaman kendinizi etrafınızdaki insanlarla karşılaştırıyor ve kendinizde eksik bir şey bulursanız çılgına dönüyorsunuz. Oysa siz zaten etkileyici bir tipsiniz.
(2) Dengeli ve Hassas Çok narin bir yapınız var. güzellik ve bakım sizin için çok önemli. Pastel tonlarda yapılan hafif makyajı seviyorsunuz. Ellerinize ve ayaklarınıza çok önem veriyorsunuz.
(3) Açık Sözlü ve Yaratıcı Siz gururlu ve yaratıcısınız. Sağlıklı kalmak için elinizden geleni yaparsınız. Ancak dış görünüş ve güzellik çoğu kez ikinci plandadır. Çünkü siz sağlıklı olmayı güzel olmaya tercih eden insanlardansınız.Güzellik ile ilgili Sırlar İsminizde Gizli

Sponsorlu bağlantılar

(4) Çalışkan ve Obur Son derece obur olduğunuz söylenebilir. yemek yemeye çok meraklısınız. Sizin doğuştan gelen ve erkekleri etkisi altına alan bir çekiciliğiniz var. Doğruyu söylemek gerekirse sizin gözlerinize karşı koyabilecek erkek yok denecek kadar azdır.
(5) Çekici ve Lüks Tutkunu Esnek canlı ve uyumlu bir tipsiniz. Sizin için sosyal yaşamın renkliliği çok önemli. Çekici bir görünümünüz var. Bu görünümün nedeni pahalı kozmetik ürünleri değil içinizdeki pozitif enerjinin dışa vurumudur.
(6) Zor Beğenen Giyim ve süs eşyalarına olan düşkünlüğünüz herkes tarafından bilinir. Sizin masum ve korunmaya ihtiyaç duyan görünümünüz çoğu erkeğin başını döndürmeye yetiyor da artıyor.

Sponsorlu bağlantılar
(7) Bağlayıcı ve Gizemli Siz büyülü bağlayıcı ve olağanüstü çekici bir tipsiniz. Sizinle bir kez konuşan bir daha sizi unutamaz. Çünkü siz doğal çekiciliğiniz ile herkesin başını döndürüyorsunuz. Sizde çok etkileyici bir hava vardır. Güzel olduğunuz kadar zarifsiniz de.
(8) Kararlı ve Güçlü Hırslı ve güçlü bir karakteriniz var. Güzellik konusunda hiçbir takıntınız ya da endişeniz yoktur. Siz zaten çok rahat ve kendine güvenen bir kadınsınız. Bu da erkekler tarafından takdir ediliyor.
(9) İdealist ve Asi Siz heyecanlı ve idealist bir kadınsınız. Sizin ruh halinizi sezebilecek bir erkekle yaşantınız bir şölene dönüşebilir. Üstelik siz güzel ve sevimlisiniz. Sporu ve açık havayı çok seversiniz. Bu da size enerji ve güç veriyor… Alıntıdır…
 
 
 
Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!