Hakkımızda

Sponsorlu Bağlantı

Harun Uzun

Merhaba sevgili okuyucu…
Blog sitemi ziyaret ettiğine ve hakkımda sayfama uğradığına göre, ya blog sitemi sevdin ya da beni merak ettin. Ben Harun Uzun. Kütahyalıyım fakat İzmir de yaşıyorum. Bir kamu kurumunda teknisyen olarak çalışıyorum. İşimi seviyorum, sonuçta ailemin geçimini bu iş ile idame ediyorum. Bu arada; Evliyim ve Yasin Kerem UZUN’un babasıyım.

Sponsorlu Bağlantı

Kısa bir süre önce bitirdiğim Açık Öğretim Fakültesi, Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümünde okurken satın aldığım Nikon D 3300 model fotoğraf makinemle doğa fotoğrafçılığı yapıyorum. Derslerim için satın aldığım fotoğraf makinesi sanırım benim için bir tutku olmaya başladı. Fotoğraf çekmeyi, gezmeyi ve okumayı seviyorum, hayalmat.com blog sitemi açmamın sebebi de çok okuyor olmam sanırım. Okuduklarımı derleyip sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sponsorlu Bağlantı

Blog sitemde, ibretlik hikayeler, özlü sözler, komik ve bilginiz olsun kategorilerinde yazılar paylaşıyor olmam  bu konularda daha çok okuyor olmamdan kaynaklanıyor. İbretlik hikayeler kategorisinde; Yaşanmış veya benim kurguladığım ibret alınacak olayları, anıları yazıyorum. Özlü sözler kategorisinde; dünyada isim yapmış, her alanda  tarihe geçmiş insanların bizlere miras bıraktığı özlü sözleri sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Komik kategorisinde; bazen bir fıkra, bazen biraz tebessüm edebileceğimiz güzellikleri aktarıyorum. Bilginiz olsun kategorisinde ise; Günlük hayatta her an işimize yarayabilecek pratik bilgileri, her zaman kullanmakta olduğumuz eşyalarımızın nasıl yapıldığı, sizlerin olduğu gibi benimde uğraştığım hobilerimi sizlere aktarıyorum.

Sponsorlu Bağlantı

Sıkılmadan okuyacağınızı umduğum yazılarımı, her zaman ziyaret etmekten keyif alacağınız blog sitemi sizlerle beraber büyütmek hedefindeyim. Bu arada benimle irtibata geçmek isterseniz blog sitem içerisinde bulunan  iletişim sayfamı kullanabilirsiniz. Ayrıca; hdhayalmat@gmail.com adresinden bana her konuda mail atabilirsiniz. Sizlerin desteği ile her gün daha da büyüyecek olan “hayalmat” ailesine katılmak için sosyal medya hesaplarımdan da beni takip edebilir, paylaştığım her yazıdan haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantı

SOSYAL MEDYA HESAPLARIM

Facebok   : https://www.facebook.com/hayalmatcom 

Twitter    : https://twitter.com/hayalmat

“hayalmat” ailesi olarak seni aranızda görmek bizi mutlu edecektir. Sen yoksan biz bir eksiğiz.

Severek okuyacağınıza inandığım  yeni yazılarımda buluşmak ümidiyle; “Ben okuyan bir gelecek için yazıyorum, sizler de okuyan bir geleceğin bireyleri olmaya davet ediyorum.

hayalmat.com blog sitemde yayınladığım Hikayeler, Özlü Sözler, Fıkra ve Pratik Bilgiler makaleleri, internet sitelerinden izin alınarak ve okuduğum kitaplardan derlenerek sizlerle buluşmaktadır. Yardımcı kaynak olarak kullandığım sitelerin veya kitapların linklerini makalelerin altında paylaşıyorum. Kaynağını tam olarak bilmediğim veya bir kaç site, kitaptan derlediği makalelerimi “alıntı” olarak belirtiyorum. Sitemde yazdığım makalelerimin bir veya bir kaçının size ait olduğunu düşünüyorsanız, benimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Şunu da belirtmek isterim ki, bazı makalelerin tamamen bana aittir. Okuduğunuz makaleler arasından kime ait olduğunu bildiğiniz  veya kaynağından emin olduğunuz yazıların linkini bana gönderirseniz, düzeltme yapmaktan mutluluk duyacağım. İbretlik Hikayeler ve komik kategorilerinde yayımladığım hikaye veya fıkraların bir çoğu zamanla anonimleşmiş yazılardır. Kim tarafından yazıldığını veya anlatıldığı öğrendiğim yazılarımı güncelliyorum. Herkese iyi okumalar dilerim.

Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...
error: Content is protected !!