Sponsorlu Bağlantı

İmrenilesi Dostluklar İçin Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği : Arkadaşa Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Resimli Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Kısa, Arkadaşa Doğum Günü Mesajları Yeni, Arkadaşa Komik Doğum Günü Mesajları, Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları Uzun, 

İmrenilesi Dostluklar İçin Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Bir insanın gerçek bir arkadaşı olmaması, yalnızlığın en kötüsüdür. Gerçek bir arkadaşınız varsa eğer dünyanın en şanslı insanı sizsiniz demektir. Çünkü arkadaş uğrunda ölmek kolaydır, zor olan uğrunda ölecek arkadaş bulmaktır. Beraberken her şeyi unuttuğunuz dostlar varya, onları unutmak zordur. Bu yazımızda ister uzakta olsun, ister yanınızda, arkadaşınızı unutmadığınızı her zaman hatırladığınızı ona hissettirecek en güzel imrenilesi dostluklar için arkadaşa doğum günü mesajları ve özlü sözleri sizler için derledik. Bu mesajları arkadaşlarınıza gönderebilir onu hatırladığınızı, kendisine hissettirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantı

-Gün gelir saçlarına ak düşer, etrafını yalnızlık bulutları sararsa, gün gelir bir arkadaşa ihtiyaç duyarsan ben buradayım. Doğum günün kutlu olsun sevgili dostum.
-Kalpler umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi, yüreğimiz kan ağlarken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun arkadaşım.
-Yeni yaşının sana mutluluk ve huzur getirmesi dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun.
-Yeni yaşın kalbinden geçirdiğin bütün güzellikleri, hiç beklemediğin yerlerden getirsin. Mutlu yıllar canım arkadaşım.
-Hayat gülmeyi, sevgi hak etmeyi, arkadaşlık sadık kalmayı bilenler içindir. Doğum günün kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantı

-Korkarak başladığınız şeyler gün gelip de vazgeçilmez oluyorsa, bir anda başlayan arkadaşlıklar dostluğa, kardeşliğe dönüşüyorsa desene arkadaş, biz dostuz. Canım dostum iyiki doğdun.
-“Öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın, öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın” dediler ben seni seçtim. Doğum günün kutlu olsun dostum.
-Ben gülerken yanındakiler de güldü ama ağlarken bir tek sen üzüldün. Nice yaşların olsun canım arkadaşım.
-Hayat; içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır.
Rüya; biz uyurken kalbimizden geçen güzelliklerdir.
Hayal gücü; Bizi bilmediğimiz yerlere götüren bir rüzgardır.
Arkadaş; Uçmayı bilmesek de bize kanatlarını açan bir melektir. Hayatta tüm güzellikler seninle olsun, doğum günün kutlu olsun.

Sponsorlu Bağlantı

Doğum Günün Kutlu Olsun Canım Arkadaşım

-Koca bir çölde altın tanesi olmaktansa, senin arkadaşın olarak kalmak isterim. İyiki doğdun canım arkadaşım.
-Ayrı ayrı şehirlere gizlenmiş olsa da dostluğumuz, aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz. Nice yaşların olsun arkadaşım.
-Kar gibi beyaz kalbin, yıldızlar gibi parlak gönlün, güneş gibi sıcak duyguların, ay ışığı gibi rüyaların olsun. Doğum günün kutlu olsun.
-İçindeki umut taşını senden kimse almasın. Gözlerin öyle gülsün ki, mutluluğu hep sende arasınlar ama onu öyle bir sakla ki gerçekten hak eden bulsun. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.
-Anlamsız koşuşturmaların esiri olduğumuz şu koca dünyada bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiç bir zaman unutmadık. Doğum günün kutlu olsun dostum.
-Dost kalbinde acı ve hüzün hiç olmasın, gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın, dost eli elini hep tutsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Sponsorlu Bağlantı

-Hayata yenilmeyecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar kararlı, mutlu ve huzurlu günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.
-Hayata değer bir yaşamın, sevmeye değer bir aşkın, dostluğuna değer bir arkadaşın olsun. Ne eksik ne fazlasını ara ve seni seveni sen de sev. İyiki doğdun arkadaşım.
-Hayat yaşamayı, mutluluk gülmeyi, sevgi hak etmeyi, vefa hatırlanmayı, aşk sadık kalmayı, dostluk ise paylaşmayı bilenlerindir. Sen ise bunları hak edensin. İyi ki varsın iyiki doğdun arkadaşım.
-Gülmek tutkun olsun, eğer ki bir gün ağlarsan o da sevinçten olsun, bugünün dünden, yarının da bugünden özel olsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.
-Gülerken herkes eşlik ederi ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çaldığında kapıya seninle beraber baksın. Canım arkadaşım iyiki varsın.

Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!