IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi.

Hepinize Merhaba. İnsan davranışlarını incelemek amacıyla yapılan çalışmalar, zeka belirtilerinin insanlarda farklı şekillerde ortaya çıktığını kanıtlamıştır. IQ seviyesi yüksek insanlar genellikle benzer özelliklere sahip olurlar. Evcil hayvan seçiminiz dahi sizin zeka seviyeniz hakkında ipucu vermeye yeterlidir.

Şimdi bildiğiniz sıkıcı IQ testlerini bir kenara bırakın. Biraz farklı ama eğlenceli bir teste hazır olun. IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi. Her soruda sadece iki seçenek var. Hazırsan bu eğlenceli testi çözmeye başlayabilirsin. İyi eğlenceler. 

0%

İş yerinde karşılaştığın sorunlarda, daha önce denenmiş çözümleri mi tercih edersin? Yoksa kendi orijinal çözümlerini mi üretirsin?

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi.

Genelde saat kaçta uyursun?

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi.

Köpek beslemeyi mi, kedi beslemeyi mi tercih edersin?

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi.

Gündelik hayatta kendi kendinize konuşur musunuz?

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi

Sence ortadaki kalem diğerlerinden daha mı uzun görünüyor? Ne dersin?

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi (2)

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi.

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi (3)

Verdiğin cevaplara göre; Senin duygusal zekan yüksek seviyede. Mutlu ve pozitif bir insansın. Eğlenmeyi seviyorsun. Aktif olmak senin için çok önemli. Çünkü enerjin çok yüksek seviyede. Yeniliklere açık bir kişiliğin var. Çok arkadaşın var ve onlarla vakit geçirmeyi seviyorsun. Arkadaşların senin açık görüşlü ve kolay anlaşılabilir olduğunu düşünüyor. Bu yüzden arkadaşların arasında popüler birisin. Sahip olduğun merak duygusu seni zeki biri yapmaya yetiyor. Bir konu hakkında merak duyduğunda, o konu hakkında bilgi edinmeden duramıyorsun.

IQ Derecenizi Test Edin. 5 Soruda Eğlenceli Zeka Testi (4)

Verdiğin cevaplara göre; TEBRİKLER... IQ seviyesi yüksek insanlarla benzer özellikler taşıyorsun. Senin zeka seviyen ortalamanın çok üzerinde. Bu sayede yeni seçeneklere ve olaylara daha kolay adapte olabiliyorsun. Yeni bir ortama girme, yeni yerlerde bulunma ve sorunlara farklı yaklaşabilme gibi üstün özelliklerin sayesinde toplumda ön planda olabiliyorsun. Stresten uzak durmaya çalışan bir kişiliğin var. Büyük şehirde yaşamayı fazla sevmiyorsun. Çünkü sen bağımsız ve özgür ruhlu birisin.

Sende Paylaş

Bu makaleyi beğendiysen yorumunu bizimle paylaşabilirsin...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!